ClanSell

فروش اکانت کلش آف کلنز

فروش اکانت کلش آف کلنز

برای مدت محدود می‌توانید رایگان اکانت بازی کلش آف کلنز خودتان را آگهی کنید. قبل اقدام حتما قوانین فروش اکانت کلش را مطالعه کنید. مسئولیت عدم مطالعه قوانین خرید به عهده‌ی فروشنده می‌باشد.

اگر قصد فروش مپ (اکانت) بازی کلش آف کلنز خود را دارید، وب‌سایت کلن سل بهترین مکان و بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. چــرا؟! در بین وب‌سایت‌های موجود برای این کار، تنها وب‌سایت دارای یک جستجوی پیشرفته برای یافتن بهترین گزینه مورد نظر توسط خریداران، وبسایت کلن سل می‌باشد که یک نوع موتور جستجوی هدفمند خرید و فروش اکانت‌های این بازی در ایران می باشد! جستجوی هوشمندتر، یعنی افزایش شانس داشتن مشتری و کسب درآمد!

موارد ضروری:

پیش فرض ما امین بودن فروشنده های عزیز می باشد. اما برای آرامش بیشتر خریداران و امن تر شدن معاملات و جلوگیری از خرید و فروش اکانت‌ها و یا کلن‌های دزدیده شده موارد زیر از فروشنده امانت گرفته خواهد شد.
اطلاعات شخصی و هویتی شما کاملا محرمانه تلقی می گردد و از این اطلاعات هیچ استفاده تجاری، شخصی و ... نخواهد شد.

 1. عکس از صفحه اول شناسنامه
 2. شماره موبایل (اشتراک گذاری شماره خود داخل تلگرام برای ما یا تک زنگ به شماره مدیر ۰۹۱۹۵۳۴۷۶۹۸)
 3. شماره تلفن ثابت منزل یا محل کار (نداریم، هنوز برامون خط نکشیدن و... قابل قبول نیست!)
 4. عکس واضح از کارت ملی (میتونید واترمارک بزنید روش تا خیالتان راحت باشد)
 5. شماره کارت بانکی که حتما باید اطلاعات آن با صاحب اطلاعات هویتی یکی باشد

بعد از قرار گرفتن اکانت روی سایت برای فروش، به محض پیدا شدن مشتری ای که 100% اکانت را بخواهد و هزینه خرید را پرداخت کرده باشد، سایت به عنوان واسطه با فروشنده ارتباط برقرار کرده و اطلاعات مورد نیاز مثل جیمیل و رمز عبور بازی را از فروشنده گرفته و پس از تست با تغییر تمامی اطلاعات به خریدار تحویل می دهد و اطلاعات شخصی را از فروشنده گرفته سپس بعد از 24 ساعت زمان تست، در صورت وجود نداشتن مشکل و عدم نارضایتی از طرف خریدار، پول با کسر کمیسیون به حساب فروشنده واریز می گردد. (تاکید مجدد، تنها شماره های معتبر سایت شماره 09195347698 و 09214509390 می باشد.)

کمیسیون سایت از هر معامله به چه صورت می باشد؟

 • اکانت های تا مبلغ 99 هزار تومان بعد از فروش مبلغ 7 هزار تومان.
 • اکانت های با مبلغ بین 100 تا 299 هزار تومان بعد از فروش مبلغ 12 هزار تومان.
 • اکانت های با مبلغ بین 300 تا 699 هزار تومان بعد از فروش مبلغ 14 هزار تومان.
 • اکانت های با مبلغ بین 700 تا 999 هزار تومان بعد از فروش مبلغ 16 هزار تومان.
 • اکانت های با مبلغ بین 1 میلیون تا 2 میلیون تومان بعد از فروش مبلغ 20 هزار تومان.
 • اکانت های مبلغ 2 میلیون به بالا، به ازای هر 500 هزارتومان بعد از فروش مبلغ 7500 تومان.
▲ توجه داشته باشید، کمیسیون بصورت دوسره می باشد و خریدار و فروشنده مستقلا سهم خود را پرداخت خواهند کرد ▲

قانون فسخ معامله:

فسخ معامله بعهده طرفین معامله می باشد و سایت در این امر دخالتی نخواهد داشت و طرفین باید بین خود سازش کنند.

امنیت نقل و انتقال از طرف تیم کلن سل تضمین و اطمینان داده می شود که پول به فروشنده و اکانت به صورت کاملا مطمئن و امن به خریدار تحویل داده شود.
اکانت به مدت 1 ماه بر روی وبسایت قرار خواهد گرفت و در صورتی که تا آن زمان فروخته نشد می توانید مجددا طبق مراحل فوق و راهنمای فروش اقدام به درج در سایت فرمائید.

نکته آخر: اگر بعد از 3 الی 4 روز از طرف ما با شما تماسی گرفته نشد، برای کاهش قیمت اکانت خود از طریق راه‌های ارتباطی که بالا توضیح داده شده اقدام فرمائید.

رفع مسئولیت:

وب سایت کلن سل هيچگونه مسئوليتى در قبال جيميل ،ايميل، و كليه محتويات اين موارد در هنگام خريد و فروش ما بين خريدار و فروشنده را ندارد و فروشنده هنگام فروش موظف است كليه موارد امنيتى و محرمانه و شخصى خود را مد نظر قرار دهد؛ در غير اين صورت كليه عواقب احتمالى بر عهده فروشنده است و سايت هيچ مسئوليتى در قبال آن ندارد. سايت تنها وظيفه دارد اكانت را به طور كامل از فروشنده تحويل و به خريدار واگذار نمايد و بعد از گذشت ٢٤ ساعت مهلت تست اكانت ديگر هيچ گونه مسئوليت يا تعهدى در قبال آن ندارد.
فروشنده بعد از فروش اكانت خود نمي‌تواند از سايت انتظار برگشت دادن جيميل ،ايميل، را داشته باشد و قبل از فروش بايد كاملاً اين مورد را مد نظر قرار دهد و هرگونه درخواست باز پس گيرى اكانت يا اطلاعات داده شده بايد بين فروشنده و خريدار انجام شود و سايت اين بين هيچ گونه تعهد يا مسئوليتى نخواهد داشت.